אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

גשר שקוף

טיפול אורטודנטי ליישור השיניים ו/ או מבנה הלסת הוא חשוב לא רק לקבלת חיוך יפה עם שיניים ישרות. מנשך תקין ומיקום מתאים של השיניים חשוב ללעיסה טובה, לשמירה על היגיינת הפה (עם שיניים צפופות מדי קשה לנקות שאריות מזון והדבר מביא להצטברות חיידקים ויצירת אבנית), דיבור תקין ועוד. לכן היום טיפול אורטודנטי הוא כמעט שלב חובה שעוברים ילדים/ בני נוער אך גם יותר ויותר מבוגרים בוחרים לעבור את הטיפול שלא עברו בילדותם. שיטות מתקדמות וסימפטיות יותר כמו גשר שקוף מקלות הן על ילדים ונוער לעבור את הטיפול והן על מבוגרים.

גשר שקוף- אותה השפעה בפחות מבוכה

הטיפול המוכר ליישור שיניים הוא גשר קוביות ממתכת שביניהן מחבר חוט שעשוי גם הוא מתכת כך שהפה כולו כסוף ומנצנץ. לרבים הדבר גורם מבוכה עד כדי כך שהם חושבים פעמיים אם לפתוח את הפה. גשר שקוף ללא ספק מקל במידה רבה על אותה מבוכה. גשר שקוף עשוי גם הוא סמכים (קוביות) אך במקום סמכים ממתכת אלה סמכים מחרסינה שקופה. החרסינה היא חומר חזק כך שהסמכים מפעילים את הלחץ הנדרש והשקיפות לא דוהה או משנה צבע לאורך כל הטיפול. החוט המחבר מצופה סיליקון כך שגם הוא שקוף. מעבר לחומרים שהם שונים הטיפול זהה לגמרי לטיפול באמצעות גשר רגיל.

בחירה נכונה של אורטודנט להצלחת הטיפול

תוצאותיו של טיפול אורטודנטי אמורות להחזיק לטווח ארוך וזהו גם טיפול ממושך הדורש מעקב והגעה למרפאה מדי תקופה. לכן, בחירה נכונה של אורטודנט היא קריטית ממש. חשוב לבחור אורטודנט שאכן הוסמך לעסוק בכך. מדובר על הכשרה של כארבע שנים מעבר ללימודי רפואת שיניים. כדאי לוודא שאכן לאורטודנט יש את ההכשרה המלאה וההסמכה לכך. כדאי לבחור אורטודנט בעל ניסיון רב גם בשיטות טיפול מתקדמות כמו אינויזליין (קשתיות שקופות) וכדאי להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים. אם מדובר על הילד/ה, כאמור כמעט היום לכל אחד יש גשר בשלב מסוים כך שתוכלו לקבל המלצות. כדאי להגיע לפגישת יעוץ ולראות האם יש חיבור והאם הילד מרגיש בנוח עם האורטודנט כי כאמור הוא יצטרך להגיע אליו על פני תקופה של כשנתיים.

ד"ר עומר פלייסיג הוא אורטודנט המקפיד לשלב בין כל האלמנטים: גישה חיובית ונעימה, ידע וניסיון רב גם בשיטות מתקדמות ומכשור מתקדם המאפשר לתת את הטיפול הטוב ביותר. מוזמנים ליצור קשר

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

ניווט מהיר:
פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

ימים א' – ה' :  09:00 – 20:00

יום ו' – 09:00 – 14:00

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג