אודותי

אורתודנט מומלץ Invisalign יישור שיניים אינויזליין

אודותי - דר' עומר פלייסיג

שלום ונעים מאד, שמי עומר פלייסיג – דר' ואורתודונט מומחה ליישור שיניים

כבר מראשית לימודי רפואת השיניים ידעתי שיישור שיניים הוא התחום שבו ארצה לעסוק. 

הבריאות והאסתטיקה של החיוכים שאני מעצב, האינטראקציה עם מטופלים מכל קשת הגילאים והמחשבה הנדרשת ממני בכל יום על מנת להתאים את הטיפול המיטבי למטופליי – הם שגורמים לי סיפוק יום-יומי במקצוע אותו בחרתי.

השאיפה למצויינות היא לא סתם סיסמא בעיניי. אני מבצע זאת יום-יום במטופליי.

סיימתי את לימודי רפואת השיניים (תואר D.M.D) בהצטיינות בשנת 2012 בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. 

במקביל ללימודי רפואת השיניים, השלמתי תואר מחקרי (M.Sc) אותו סיימתי בהצטיינות במכון למדעי היסוד של הפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.

במקביל ללימודי ההתמחות ביישור שיניים, השלמתי תואר שלישי נוסף (Ph.D) בנושא 'אימונולוגיה של אורתודונטיה' במכון למדעי היסוד של הפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסטיה העברית והדסה בירושלים.

אני מומחה ליישור שיניים ולסתות (אורתודונט)

את לימודי ההתמחות באורתודונטיה סיימתי בשנת 2017 במחלקה לאורתודונטיה של הפקולטה לרפואת שיניים והדסה בירושלים. 

מאז, אני חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל וחבר ועדת אליינרים של האגודה.

במסגרת עבודתי כאורתודונט, טיפלתי ועודני מטפל במאות ילדים ומבוגרים, במספר מרפאות שונות בארץ. לשם כך אני עושה שימוש במיטב הציוד והטכנולוגיה שיש לעולם האורתודונטיה להציע – כמו למשל סורק אינטרא-אוראלי מדגם iTero, תיקון מנשך מהיר באמצעות Carriere Motion II/III, סמכים ננעלים וכדו', כאשר שיטת הדגל במרפאתי היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של Invisalign אינויזליין.

במקביל לעבודתי כאורתודונט, הדרכתי מתמחים במחלקה לאורתודונטיה וסטודנטים לרפואת שיניים בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה.

בנוסף לכך, שימשתי כרופא-חוקר במחלקה לאורתודונטיה במרכז רפואי הדסה עין-כרם, ניהלתי מחקר מתקדם בתחום האורתודונטיה ופרסמתי מספר כתבי עת בעיתונים מקצועיים מדעיים.

"…רופא טוב הוא סטודנט נצחי…"

אני מאמין שרופא שאינו ממשיך להתעדכן בתחומו, לא זו בלבד ש"דורך במקום" אלא אף "צועד לאחור"!

מסיבה זו אני מקפיד להתעדכן בשיטות טיפול מודרניות ולהטמיע במרפאתי מכשור אורתודונטי חדשני, בין היתר ע"י השתתפות תדירה בכנסים מקצועיים וקורסים בארץ ובעולם. 

בתוך כך, אני חבר האגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית לאורתודונטיה (WFO).

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג