אינויזליין

אינויזליין - יישור שיניים עם גשר שקוף

כיצד עובד אינויזליין

החלטתם ליישר את השיניים
אבל ממש לא בא לכם לסנוור אף אחד עם גשר כסוף
שגם עלול להוריד את הביטחון בחיוך במהלך הטיפול….
האם יש אופציות אחרות? בהחלט כן!
אחד השירותים הנפוצים ביותר שאני מציע
הוא טיפול חדשני יעיל מאוד ליישור השיניים.
הכירו את שיטת אינוויזליין!

החלטתם ליישר את השיניים
אבל ממש לא בא לכם לסנוור אף אחד עם גשר כסוף שגם עלול להוריד את הביטחון בחיוך במהלך הטיפול….
האם יש דרך אחרת? בהחלט כן!

הכירו את שיטת אינוויזליין!

אינויזליין היא מערכת ליישור שיניים באמצעות קשתיות (פלטות) שקופות. הטיפול מתבצע ע"י סדרה של קשתיות (החל מקשתיות בודדות ועד עשרות קשתיות, תלוי כמובן במקרה), כאשר כל קשתית מזיזה את השיניים מעט וכך לאורך סדרה של קשתיות, השיניים הולכות ומתיישרות עד לתוצאה סופית רצויה.

תוכנית הטיפול אינויזליין מתבצעת ע"י האורתודונט באופן ממוחשב כולל הדמיה של התוצאה הסופית ולאחר אישור התוכנית, החברה מייצרת את הקשתיות ושולחת אותן למרפאה עבור המטופל/ת.

חלק אינטגרלי מן הטיפול הוא הדבקת אטאצ'מנטס (אלמנטים קטנים המודבקים על פני חלק מהשיניים) אשר מסייעים לקשתיות להזיז את השיניים כאשר התנועות מורכבות.

על המטופל/ת להרכיב את הקשתיות אינויזליין 22 שעות ביממה (מה שמשאיר כשעתיים לאכול ולצחצח 😊 ) ולהחליפן כל 7-14 יום (כתלות בהוראות האורתודונט). במהלך הטיפול מגיעים אחת לתקופה לביקורות אצל האורתודונט על מנת לוודא שהתוכנית מתקדמת כמתוכנן ולבצע פרוצדורות נדרשות כגון הדבקת אטאצ'מנטס, שיופים/ליטושים קלים, קבלת קשתיות נוספות וכדו'.

בתום הטיפול אינויזליין בדר"כ מותקנים קיבועים מודבקים בשיניים התחתונות ו/או העליונות ובנוסף נמסרות קשתיות קשיחות יותר להרכבה בלילות בלבד וזאת לצורך שמירת תוצאות הטיפול לאורך שנים ארוכות.

Logo-Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג הוא אורתודונט בדרגת DIAMOND
בשיטת אינויזליין Invisalign ליישור שיניים שקוף

שלבי טיפול אינויזליין גשר שקוף ומשכו

טיפול בקשתיות שקופות אינויזליין כולל את השלבים הבאים:

בדיקה ראשונית אצל ד"ר עומר פלייסיג מומחה ליישור שיניים אינויזליין .
בפגישה זו מתבצע תשאול של המצב הרפואי, התלונה העיקרית,
בדיקה מקיפה וכמו כן מתבצעת סריקה של השיניים והדמייה של תוצאות אפשריות לטיפול.

לאחר הבדיקה הראשונית על המטופל/ת לבצע סדרת צילומים ליישור שיניים
(על בסיס הפניה של ד"ר פלייסיג), בדיקה אצל רופא שיניים לשלילת עששת וטיפולים נדרשים,
סילוק אבנית אצל שיננית ובמקרים בהם נדרש, בדיקה אצל מומחה חניכיים וטיפולים מקדימים בהתאם לצורך.

לאחר קבלת הצילומים הנדרשים, מתבצע תכנון טיפול ממוחשב ע"י ד"ר פלייסיג בשיתוף פעולה עם טכנאי אינויזליין בחו"ל. שלב זה לוקח כשבוע ימים.

לאחר סיום הכנת תוכנית הטיפול אינויזליין , נשלחת התוכנית אל מטופל/ת לאישורו/ה. עם קבלת האישור, מתחיל תהליך ייצור הקשתיות ושליחתן לארץ, תהליך שלוקח כ- 2-3 שבועות. כחודש ימים לאחר הבדיקה הראשונית הקשתיות מגיעות אל המרפאה וניתן להתחיל את הטיפול.

משך הטיפול אינויזליין  תלוי כמובן בחומרת המצב. המטופל/ת מגיע/ה לביקורת במרפאה אחת ל- 6-8 שבועות כאשר בכל ביקור מקבל/ת מספר קשתיות להרכבה עד הביקורת הבאה.

בתום סדרת הקשתיות מתבצעת פגישה עם ד"ר פלייסיג לצורך החלטה משותפת עם המטופל/ת באם לסיים את הטיפול אינויזליין או להמשיכו עם סדרת קשתיות נוספת.

יהלי מספרת על טיפול אינוויזליין עם ד"ר עומר פלייסיג

7 סיבות לבחור ביישור שיניים אינויזליין גשר שקוף
על פני יישור שיניים באמצעות סמכים

תחזית תוצאות הטיפול

כל טיפול יישור שיניים אינויזליין באמצעות הקשתיות של אינויזליין  מתחיל למעשה בתכנון על גבי מודל ממוחשב תלת-מימדי החוזה למעשה את תוצאות הטיפול, אותו ניתן כמובן להראות לכם המטופלים ולקבל מכם חוות דעתכם לפני שהקשתיות נכנסות לתהליך ייצור. תחזית זו איננה ניתנת כאשר מבצעים טיפול המבוסס על סמכים לבנים/נסתרים.

אסתטיקה

יישור שיניים שקוף אינויזליין באמצעות קשתיות שקופות הוא כמעט בלתי נראה ובוודאי אסתטי יותר מסמכים לבנים. זה נכון שסמכים נסתרים הם לגמרי נסתרים (ולכן נותנים מענה עוד יותר אסתטי מהקשתיות) כך שהקשתיות הן לא האופציה הכי אסתטית שיש, אבל הן בכל זאת נותנת מענה אסתטי מצויין, בוודאי ביחס לחסרונות של הסמכים הנסתרים שאציין בהמשך.

הגיינה אוראלית

בניגוד לסמכים לבנים/נסתרים המודבקים באופן קבוע לשיניים (ובכך מעודדים הצטברות חיידקים בסמוך לסמכים ומקשים את נקיון השיניים), טיפול באמצעות אינויזליין מאפשר למעשה להסיר את הקשתיות בעת הצחצוח ופשוט לצחצח את השיניים כרגיל. יתרה מכך, ניתן גם להשתמש בחוט דנטלי סטנדרטי בעוד שכאשר מודבקים סמכים על השיניים יש להעזר בחוטים דנטליים ייעודיים (המסובכים יותר לשימוש).

נוחות בזמן הטיפול

הסמכים הלבנים עשויים לגרום לגירוי בלחיים והשפתיים. הסמכים הנסתרים גורמים לגירויים וכאבים בלשון (ולוקח כחודש להסתגל לכך). בניגוד לאלה, הקשתיות (הגשר השקוף של אינויזליין) הן חלקות וצמודות לשיניים ולכן גורמות לגירוי מינימלי (אם בכלל) לרקמות הפה ומבחינה זו מהוות יתרון גדול על פני הסמכים השונים.

 

משך הטיפול

זאת עובדה קיימת. משך הטיפול באמצעות יישור שיניים שקוף אינויזליין הוא קצר יותר ביחס לטיפול דומה באמצעות סמכים (לבנים או נסתרים). הסיבות לכך רבות ונדבר עליהן בפוסטים עתידיים אבל הנסיון מלמד שמשך הטיפול באמצעות יישור שיניים אינויזליין הוא קצר משמעותית ביחס לאלטרנטיבות אחרות.

פחות ביקורים אצלי

כאשר אתם מטופלים באמצעות יישור שיניים שקוף של אינויזליין אתם מקדמים את הטיפול בכל פעם שאתם עוברים לקשתית הבאה. בניגוד לכך, אינכם יכולים להתקדם בעצמכם בטיפול שמתבצע ע"י סמכים לבנים/נסתרים. כלומר באופן תאורטי (תאורטי בלבד! אל תבנו על זה ) בטיפול באמצעות קשתיות שקופות אנחנו יכולים להפגש פעמיים בלבד – פעם אחת בתחילת הטיפול ופעם שניה בסופו.

מה המחיר של יישור שיניים שקוף אינויזליין 

עלות הטיפול של יישור שיניים אינויזליין היא לא זולה  והסיבה לכך נעוצה בעלויות הגבוהות שגובה החברה מהרופא המטפל. אבל, וזה אבל גדול, חשוב להבין שבניגוד לסמכים הלבנים או הנסתרים, עלות הטיפול באמצעות קשתיות שקופות נגזרת בין השאר ממשך הטיפול או במילים אחרות מכמות הקשתיות שהחברה נדרשת לייצר לצורך הטיפול (בעוד עלות הסמכים הלבנים/הנסתרים היא קבועה עבור טיפולים קצרים או ארוכים).

כלומר, וכאן תקראו טוב טוב, טיפולים אורתודונטיים שהם יחסית פשוטים וקצרים עשויים להיות זולים יותר אם מבוצעים בקשתיות שקופות של אינויזליין לעומת הסמכים הלבנים/הנסתרים.

אביטל בטיפול אינויזליין אצל ד"ר עומר פלייסיג

אינויזליין לפני ואחרי

יישור שיניים אינויזליין אצל ד''ר עומר פלייסיג

ד"ר עומר פלייסיג הוא מומחה ליישור שיניים בעל רישיון מומחה מטעם משרד הבריאות. רישיון זה ניתן אך ורק לרופאים אשר סיימו תוכנית התמחות בת כ-4 שנים, נבחנו בבחינה עיונית (שלב א') ומעשית (שלב ב') ע"י המועצה המדעית של משרד הבריאות ונמצאו ראויים לקבלת רשיון המומחה.

עיקר עיסוקו הקליני של ד"ר פלייסיג הוא יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות של אינויזליין בדירוג DIAMOND (הדירוג הגבוהה ביותר הניתן ע"י החברה) המעיד על מספר הטיפולים הרב וניסיונו הקליני העשיר.

במקביל לפעילותו הקלינית, ד"ר פלייסיג פעיל גם אקדמית, משמש כחוקר וכמרצה קליני בפקולטה לרפואת שיניים של הדסה והאוניברסיטה העברית, שם מדריך מתמחים לאורתודונטיה וסטודנטים של הפקולטה לרפואת שיניים. על פעילותו באקדמיה קיבל בשנת 2021 אות "הצטיינות בהוראה" מדיקן הפקולטה לרפואת שיניים.

מטופליו של ד"ר פלייסיג מעידים על רופא מקצוען ובלתי מתפשר, אמפטי סבלני ולבבי, המשרה רוגע, ביטחון ואוירה נינוחה במהלך הטיפול. ד"ר פלייסיג זמין למטופליו לכל שאלה או בקשה המתעוררת לפני או במהלך הטיפול.

The Israel Orthodontic Society
AAO
European Orthodontic Society

ראיון עם ד"ר עומר פלייסיג בתוכנית הבוקר של רשת 13

ביקורות מגוגל - לא נגענו

ביצעתי אצל ד״ר עומר יישור שיניים בשיטת האינויזליין והתוצאה פשוט מדהימה!!!!
הגעתי עם לא מעט חששות מהתהליך והתוצאה הסופית, אך עומר ידע תמיד להרגיע ולהיות קשוב לכל בקשה שלי ולתת מענה בצורה הכי טובה שיש.

lital Derlik

עשיתי טיפול אינויזליין אצל עומר.
חייב לציין שקודם כל עומר אחלה גבר ורופא מעולה, תמיד נותן תחושה והרגשה טובה. הטיפול ארך אצלי שנה ויומיים באופן סופי.
ממליץ בחום. 

Dani Tomchin

עברתי טיפול של יישור שיניים אינויזליין אצל ד"ר פלייסיג . לאחר כמעט שנה יצאתי עם חיוך מאוזן לאוזן עם שיניים ישרות ויפות והמון מחמאות. התהליך היה יחסית קצר ולא מעיק. הטיפול היה מקצועי ועם המון סבלנות.
תודה רבה על הכל😁 ממליצה מאוד

טלי נחמיאס

אל ד"ר עומר פלייסיג הגענו בעקבות המלצה חמה – והצטרפנו לממליצים. סיימנו טיפול  אינויזליין  של כשנה וחצי עם בננו האחד (התוצאה מרהיבה!), אנחנו בעיצומו של טיפול עם בננו השני, והקטנה – במעקב.
הטיפול מתבצע במקצועיות, באווירה נעימה. עומר מסביר כל שלב בסבלנות, מדבר אל הנער המטופל (והוריו הנודניקים…) בגובה העיניים. בנוסף יש לציין את הזמינות הגבוהה של עומר במרפאה, למקרה שמשהו דורש טיפול (כמו קוביה שהתפרקה…).
מומלץ בחום!

amiridit

ד"ר פלייסיג הגשים לי חלום של למעלה משלושים שנים. שירות עם חיוך, בהחלט מרפאה של חיוכים! אדיבות, מחיר, הכל גרם לזה שהיה שווה להגיע מתל אביב.
בתור אחד שחשש מכל מפגש עם רופא שיניים מצאתי עצמי בידיים נעימות ומתחשבות ולפתע לא רק שלא חששתי, הגעה לטיפול הפכה לחוויה מתקנת עבורי.
בכלל צוות המרפאה נעים , מקצוען, נוח, תקשורתי…. ממליץ ביותר ללא כל ביסוס.

Omer Frank

עברתי יחד עם עומר תהליך של יישור שיניים שקוף בשיטת אינוויזליין שבסופו התוצאה הייתה הרבה מעל לציפיות שלי. חשוב לציין שמעבר לליווי הצמוד מדובר במקצוען מנוסה שיודע להתאים לך את אופי הטיפול לצרכים ולהעדפות הספציפיות שנכונות לך.
התהליך נעשה באווירה מדהימה, עומר הוא טיפוס קליל זורם, בעל גמישות ופתיחות שייתן מענה לכל מה שתבקשו .
ממנו ועל הצד הטוב ביותר.
בשורה התחתונה יצאתי מבסוט עם חיוך חדש מרוח על כל הפנים.

Dean Bukobza

כל הסיבות לבחור בד"ר עומר פלייסיג

מומחה ליישור שיניים מטעם המועצה המדעית משרד הבריאות

ניסיון של טיפול במאות מטופלים

מענה מיידי לעזרה ראשונה מאת מומחה ליישור שיניים

התאמת טיפול יישור שיניים באופן ייחודי ואישי לכל מטופל

מומחה ליישור שיניים בדרגת Diamond בשיטת Invisalign

ביקורות גוגל - לא נגענו

לקחת מכאן יש המון – לקחת כאלו עם תמונות, לפחות עשרה ולעשות כפתור עם הקישור שמוביל לכל הביקורות בגוגל

מומחה מטעם המועצה המדעית של משרד הבריאות

מומחה ליישור שיניים מטעם המועצה המדעית משרד הבריאות

אורתודנט - ניסיון של טיפול במאות מטופלים

ניסיון של טיפול במאות מטופלים

גשר שקוף בשיניים

התאמת טיפול יישור שיניים באופן ייחודי ואישי לכל מטופל

שאלות ותשובות בנושא אינויזליין

אינויזליין הוא השם המסחרי של קשתיות שקופות ליישור שיניים אותן מייצרת חברת אליין (Align). השם מהווה הלחם של המילים Invisible (בלתי נראה) ו-Align (ליישר).

בגדול התשובה היא כן. יחד עם זאת, בילדים צעירים מאד (בדר"כ מתחת לגיל 7) או במקרים מורכבים במיוחד, הטיפול בקשתיות שקופות אינו מומלץ.

על מנת לאמוד את ההתאמה לטיפול אינויזליין יש לפנות לבדיקה ואבחון אצל מומחה ליישור שיניים. בנוסף, ניתן לשלוח תמונות בלינק הבא ולקבל תשובה לגבי מידת ההתאמה לטיפול: 

בדיקת התאמה ליישור שיניים ללא עלות

הטיפול למעשה מתבצע ע"י סדרה של קשתיות כאשר כל קשתית מסוגלת להזיז את השיניים מעט. כאשר מרכיבים את הקשתיות על פי הסדר (כ-7-10 ימים עבור כל קשתית) השיניים מתיישרות בהדרגה עד הגעה לתוצאה רצויה.

משך הטיפול תלוי בחומרת המצב הראשוני ויכול לנוע בין מספר שבועות בודדים ועד מספר שנים.

עלות הקשתיות אותה גובה החברה המייצרת (Align) היא גבוהה ביחס למתחרים דבר שמייקר את עלות הטיפול הכוללת.

טיפול באמצעות קשתיות אינויזליין כרוך בהגעה לביקורת כל 8-10 שבועות ולעיתים אף מעבר לכך, כל זאת כתלות בתוכנית הטיפול.

ישנם מקרים שבהם יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות הוא מהיר יותר (עד 50%) מיישור שיניים רגיל.

המלצת היצרן (חברת Align) היא להרכיב את הקשתיות 22 שעות ביממה (כלומר נותרו שעתיים לאכול ולצחצח שיניים). הרכבת הקשתיות פחות מכך עלולה לפגוע בתוצאות הטיפול ואף לשבשן לחלוטין.

בגדול התשובה היא לא וההמלצה היא להסיר את הקשתיות לפני האוכל. יחד עם זאת, אם אין ברירה, ניתן לאכול עם הקשתיות מזונות שהם לא קשים במיוחד ומיד בתום הארוחה, בהזדמנות הראשונה, יש לשטוף את הפה והקשתיות (רצוי לצחצח שיניים) על מנת למנוע משאריות מזון להישאר על השיניים מתחת לקשתיות.

ניתן לשתות עם הקשתיות שתייה קרה ולא ממותקת.

באופן כללי ניתן לעשן עם הקשתיות. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שעישון עם קשתיות בפה יגרום להצהבתן וכמו כן לריח לוואי.

יישור שיניים הוא טיפול המיישר את השיניים ומתקן בעיות נשיכה באמצעות טכניקות אורתודונטיות שונות.

יישור שיניים יכול לשפר את הנשיכה שלך, לשפר את החיוך שלך ולהקל על ניקוי השיניים.

טיפולי יישור שיניים נפוצים כוללים פלטות, מיישרים שקופים ופלטה לשונית.

משך הטיפול משתנה בהתאם לחומרת המקרה ולשיטת הטיפול בה נעשה שימוש. הטיפול יכול להימשך בין כמה חודשים לכמה שנים.

הפלטה פועלת על ידי הפעלת לחץ עדין על השיניים לאורך זמן, תוך הזזתן בהדרגה למצב הרצוי.

יישור שקוף הם מגשי פלסטיק שקופים המותאמים אישית לשיניים שלך ומעבירים אותם בהדרגה למקומם.

מיישרים ברורים פועלים על ידי הפעלת לחץ עדין על השיניים לאורך זמן, תוך הזזתן בהדרגה למצב הרצוי.

כן, מיישרים ברורים יכולים להיות יעילים מאוד, במיוחד במקרים קלים עד בינוניים.

תיתכן אי נוחות מסוימת במהלך הטיפול כאשר השיניים משתנות, אך הכאב הוא בדרך כלל קל וניתן לטפל בו באמצעות משככי כאבים ללא מרשם.

סיכונים מסוימים של טיפול יישור שיניים כוללים עששת, מחלות חניכיים וספיגת שורשים, אך אלו נדירים.

טיפול יישור שיניים יכול להתבצע בכל גיל, אך לרוב הוא מומלץ לילדים ובני נוער כשהשיניים שלהם עדיין מתפתחות.

כן, מבוגרים יכולים לקבל טיפול יישור שיניים, אך הטיפול עשוי להימשך זמן רב יותר ולהיות מורכב יותר.

יהיה עליך לבקר את רופא השיניים או האורתודנט באופן קבוע לאורך הטיפול כדי לבדוק את ההתקדמות ולבצע התאמות.

ולקינוח - המלצות מטופלים שלקחו טיפול יישור שיניים אינויזליין (דרך האינסטה)

Check out these 'before' and '20 weeks later' lower incisors photos.
How cool is that?
.
Done with @invisalign clear aligners @wesmile.israel
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
.
Website: dr-omer.com/invisalign
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

27 2

On the left: before treatment
On the right: after first set of aligners – 6 months!
.
What do you think? Write in comments🙏
.
Done with @wesmile.israel
.
I love this System!!!
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #רמתגן #תלאביב #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com/invisalign
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

11 1

מומחה ליישור שיניים עובר מסלול הכשרה ארוך מאד… כמה ארוך?? צפו!
.
סרטון מטעם האגודה האורתודונטית בישראל @orthoisrael ו- @presman_tadmit
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com/invisalign
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

28 6

Absolute minimal Anchorage?
Screw it! 😆😛
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com/invisalign
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

20 3

Such a big change in 18 aligners!! I'm looking forward to see this patient smiles at the end of his treatment 🙃
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #רמתגן #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

8 0

Amazing change in just 40 weeks. Sometimes even I can hardly believe my eyes 😉
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces @wesmile.israel
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

16 1

@invisalign 💎 provider means that we grant new smiles and change lives of hundreds of patients each year!! Top 1% of Invisalign orthodontists!!
.
We feel blessed and fortunate and mostly thankful for our patients' trust in us ☺
.
Send your photos today to evaluate your smile.
.
Free consultation with Dr. Fleissig (link in bio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

17 2

אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות🤲
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #braces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

24 2

@fleissig.orthodontics
.
The EMOJI version

11 0

סרטון הדרכה לשימוש בקשתיות שקופות באדיבות האגודה האורתודונטית בישראל @orthoisrael

4 0

כתבה בנושא קשתיות שקופות – עכשיו ב"הארץ"
.
https://www.haaretz.co.il/labels/health/orthodontics/1.10371705
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

28 3

Big shipping on its way…🤟💪
.
Maybe your aligners will be on the next one 🤔
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

5 1

Anterior and posterior cross-bite correction with clear aligners 🤟💪
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #spark #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

4 1

רמקולים חובה!!!!
קבלו את האחת והיחידה @noa.maman9
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #orthodontist #orthodontists #orthodontics #braces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

14 1

מתנה מגניבה שקיבלתי ממטופלת מקסימה…
קליפ Before and After 🔥🔥🔥
קרדיט לאחת והיחידה @peer_ohayon
.
גם לכם יכול להיות חיוך כמו שלה!!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

27 1

The first thing you learn in dental school is always remembering that you are treating PATIENTS, not just their teeth.
And when they show their greatfulness and appreciation its the most satisfying thing!
.
Thank you so much for 500 stars and even more wonderful words!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #orthodontist #orthodontists #orthodontics #lovemyjob
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

19 0

Let the fun begin… 😆
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #orthodontist #orthodontists #orthodontics #braces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

18 0

Clear the way for her majesty!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #orthodontist #orthodontists #orthodontics #braces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

10 1

Anterior cross-bite correction
.
It may seem like a minor problem while in fact it should be treated ASAP since it might cause gums recession, tooth mobility and bone loss.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #orthodontist #orthodontists #orthodontics #braces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

17 0

הודעות שכיף לקבל 😁…

16 0

צעצוע חדש….. 🔥🔥🔥

13 2

Another day at the office…
Getting ready and excited to transform all those smiles!!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces #diamondprovider
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

3 1

Thank you!!🙏
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

5 1

מזל טוב לשירה המקסימה שסיימה יישור שיניים אצלי במרפאה של @dr.dekalo !!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

13 0

A #Disney #Orthodontist 😝

17 0

I was fortunate to collaborate and publish this new paper in @JDR with GIANTS in the field!!…..

10 0

אחת המרפאות היפות והמושקעות, אם לא ה-!
חברים יקרים, אני מקבל במרפאת @wesmile.israel בתל אביב (דקה מעזריאלי) לטיפולי קשתיות שקופות בלבד!!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #תלאביביאחביביתלאביב #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

23 3

שיפור ניכר בעמדת השפתיים בפרופיל בעקבות יישור שיניים!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

12 1

יהלי החמוד עם החיוך הכובש סיים יישור שיניים 💪💪💪 מזל טוב אלוף!!
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #orthodontist #orthodontists #orthodontics #braces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

19 0

זה לא רק יישור שיניים…
זו מתנה לחיים!
.
חג שבועות שמח!! 🍰
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

14 1

#לאנגענולאשיחדנו
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #invisalign #clearaligners #orthodontist #orthodontists #orthodontics #nobraces
#מודיעין #אשדוד #יישורשיניים
.
Website: dr-omer.com
Facebook: www.facebook.com/orthodontixs/
Instagram: @fleissig.orthodontics
Google reviews: https://goo.gl/4pQcst

5 0

מזל טוב למיה שמתחילה יישור שיניים במרפאה של @dr.dekalo 💪💪💪
.
.
.
ייעוץ וירטואלי חינם עם ד"ר פלייסיג (לינק בBio):
dr-omer.com/virtual-consultation/
.
#thesmileyoudeserve #orthodontist #orthodontists #orthodontics #braces