אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

אורטודנט ירושלים

טיפול אורטודנטי, לעומת טיפולי שיניים אחרים כמו סתימות או טיפולים שגרתיים אחרים, הוא טיפול ממושך שאורך כשנתיים וזהו גם טיפול ארוך טווח שתוצאותיו אמורות להחזיק למשך שנים. לכן, במיוחד בטיפול מסוג זה חשוב לבחור את האורטודנט המתאים ביותר. אם תחפשו בגוגל אורטודנט ירושלים תמצאו לא מעט אורטודנטים. חשוב לבחון את הדברים, לא לבחור באורטודנט הזול ביותר כי כנראה למחיר הזול יש סיבה, גם אם היא לא נראית לעין מיד. ישנן שיטות טיפול שונות ליישור שיניים, כולל שיטות מתקדמות כמו באמצעות קשתיות שקופות. אם אתם מתעניינים בשיטת טיפול זו חובה למצוא אורטודנט ירושלים או הסביבה שמומחה בשיטה מתקדמת זו.

אורטודנט ירושלים- פרטי או דרך קופת חולים?

טיפול אורטודנטי מוצע היום גם דרך קופות החולים ולא רק באופן פרטי. האם כדאי ללכת לטיפול דרך קופת חולים באופן אוטומטי? לחלוטין לא. כמו שציינו, טיפול אורטודנטי עושים פעם אחת והוא צריך להיות מעולה ולהחזיק לאורך זמן. אם במצב של כאב גרון או צינון תלכו כמובן לרופא משפחה בקופת חולים, כשמדובר על טיפול אורטודנטי עדיף להשקיע מעט יותר (ולא מדובר בהבדלים עצומים כי גם בקופת החולים זהו לא טיפול זול), לקבל את כל השירות והיחס הנדרשים בטיפול מורכב זה ולא להרגיש שאתם חלק מסרט נע. לרוב האורטודנט בקופת החולים עובר במהירות מחדר לחדר, ממטופל למטופל ומסתכל ברפרוף. אם אתם חושבים שמגיע לכם יותר מזה, חפשו אורטודנט ירושלים באופן פרטי. יתכן גם שתוכלו לקבל החזרים דרך ביטוח בריאות פרטי אם יש.

מגוון שיטות טיפול ליישור שיניים

היום גשר סמכים ממתכת אינו האופציה היחידה לטפל ולהביא ליישור השיניים. ישנן שיטות נוספות כמו גשר שקוף (שדומה לגשר  ממתכת רק הסמכים עשויים חרסינה שקופה), קשתיות שקופות (אינויזליין) וגם סמכים המודבקים על צידן הפנימי של השיניים ולכן הם לא נראים בכלל (לינגואל). חפשו אורטודנט ירושלים שמקפיד להתמחות ולהתעדכן בכל השיטות, שצבר ניסיון רב בכולן כך שכל האפשרויות פתוחות בפניכם. אורטודנט המתמחה בכל השיטות יוכל לפרוש בפניכם את היתרונות והחסרונות של כולן ולהסביר כך שאתם תבחרו אחרי ששקלתם את הדברים לכאן ולכאן.

ד"ר עומר פלייסיג מתמחה בשיטות טיפול שונות כולל אינויזליין הדורשת ידע רב וגם ציוד מתקדם ועובד בשיתוף פעולה מלא עם החברה. מוזמנים ליצור קשר.

אורטודנט ירושלים

 

יישור שיניים בירושלים

טיפול אורטודנטי או יישור שיניים הוא טיפול חשוב שמומלץ להתייעץ לגביו כבר כשהילד מגיע לגיל 10 ולא לחכות לחטיבה או לתיכון. במקרים רבים ימליץ האורטודנט כבר להתחיל טיפול, כאשר טיפול מוקדם יותר הוא יכול להיות קצר יותר כי מבנה הפה והלסתות לא התקבע סופית עדיין. כמובן שאם כדאי לחכות עוד לתחילת טיפול או אם האורטודנט רואה שאין צורך בטיפול כלל (נדיר יחסית…) הוא יעדכן על כך. לכן, אם אתם מתגוררים באזור ירושלים חפשו יישור שיניים בירושלים כבר כשהילד מגיע לגיל זה. חשוב לבחור אורטודנט המתמחה בטיפול בילדים ולא רק בנוער וגילאים מתקדמים יותר. הדבר חשוב לא רק מבחינה רפואית ומקצועית אלא גם מבחינת הגישה שתהיה נוחה וטובה לילדים.

יישור שיניים בירושלים בשיטות מתקדמות

גם היום, שיטת הטיפול המוכרת ליישור שיניים היא גשר קוביות (סמכים) ממתכת שביניהן מחבר חוט מתכת. עם זאת, היום ישנן שיטות נוספות שהולכות ותופסות יותר ויותר מקום. אם אתם מחפשים יישור שיניים בירושלים לעצמכם ומעוניינים בטיפול אפקטיבי אך עם התקן שהוא פחות בולט ומביך מגשר מתכת יש היום אפשרויות נוספות. שיטה מתקדמת ונוחה לשמירה על שגרת חיים רגילה היא טיפול בקשתיות שקופות (אינויזליין). קשתיות אלה מתוכננות ומיוצרות מראש כשכל קשתית מותאמת לשלב אחר בטיפול. ניתן לתכנן אותן מראש באמצעות טכנולוגיות מתקדמות והדמיות ממוחשבות מדויקות.

איך לבחור את האורטודנט המתאים?

בין אם אתם מחפשים יישור שיניים בירושלים או בכל מקום אחר, חשוב לא להתפשר ולא ללכת לאופציה הקלה או הזולה ביותר. ראשית, אל תתפשרו על אורטודנט דרך קופת חולים. מספר האורטודנטים שישנם בקופת החולים לא מספיק לכמות המטופלים. הדבר בא לידי ביטוי בכך שהאורטודנט מדלג מחדר לחדר, ממטופל למטופל וכמעט אינו מסתכל או בודק את הדברים. לכן, לכו לאורטודנט פרטי אצלו תקבלו את כל היחס והשירות המגיע לכם. בדקו שהוא עבר את ההסמכה הנדרשת לאורטודנטיה, שהוא מתמחה בשיטות מתקדמות ושהיחס נעים וחיובי, דבר שהוא קריטי במיוחד לטיפול בילדים ונוער.

ד"ר עומר פלייסיג הוא אורטודנט בעל ניסיון רב בטיפול בשיטות השונות, כולל המתקדמות ביותר והוא מקפיד לשלב בין מקצועיות לשירות ויחס אישי. מוזמנים ליצור קשר.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

ניווט מהיר:
פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

ימים א' – ה' :  09:00 – 20:00

יום ו' – 09:00 – 14:00

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג