הוראות לשימוש ברסן

הוראות שימוש ברסן

הוראות חשובות בעת שימוש במכשיר מסוג רסן:

 1. יש להרכיב את הרסן כמספר השעות שהנחיתי בפגישה מכיוון שלרסן תפקיד חיוני מאד בהצלחת הטיפול.
 2. ​הרכבה והסרה של הרסן יש לבצע בדיוק כפי שהדגמתי במרפאה. אם אתם לא ממש זוכרים, הגיעו למרפאה ואראה לכם שוב 🙂
 3. הרכבה של הרסן: ראשית יש להרכיב את הקשת המתכתית אל תוך הצינוריות המיועדות ורק כאשר אתם בטוחים שהקשת הוכנסה כראוי, ניתן להרכיב את הרצועה האלסטית.
 4. ​הסרה של הרסן (בדיוק בסדר ההפוך): ראשית יש לאחוז את הקשת המתכתית ביד אחת ולשחרר באמצעות היד השניה את הרצועה האלסטית. לאחר שהרצועה האלסטית שוחררה, ניתן להסיר את הקשת המתכתית מתוך הצינוריות. אין להסיר את הקשת המתכתית לפני שהוסרה הרצועה האלסטית!
 5. ​בבקשה אל תשנו את עוצמתת הכוח של הרסן! כח רב יותר לא יגרום להאצה בטיפול ואף יכול לגרום נזקים לשורשי השיניים. היצמדו להוראות שנתתי במרפאה. אם אתם חשים כי הרסן משוחרר מדי/מפעיל כח חלש מדי/משתחרר במהלך הלילה, הגיעו בבקשה למרפאה ואבדוק את עוצמת הכח.
 6. ​כמו כל מכשיר אורתודונטי, לחץ ו/או כאב עלולים להופיע בימים הראשונים. תחושות אלה ייעלמו בהדרגה באופן ספונטני. ניתן להתרגל להרכבת הרסן בהדרגה (כל יום להרכיב שעה נוספת עד אשר מגיעים למספר שעות ההרכבה הרצוי).
 7. ​חשוב מאד! אין לבצע כל פעילות ספורטיבית כאשר הרסן מורכב! (שעורי ספורט, ריקוד, ריצה או כל פעילות בה ישנה סכנה לנפילה או חבלה).
 8. ​במקרה של פציעה כלשהי מהרסן נא להתקשר מיד למרפאה או לגשת לחדר מיון הקרוב.
 9. ​במקרה של פגיעה בעין מהרסן – יש לגשת בהקדם לחדר המיון הקרוב אליכם לקבלת טיפול אנטיביוטי. אי-קבלת טיפול בזמן עלולה לגרום נזק בלתי הפיך לעין.
 10. ​מכשיר הרסן הוא מכשיר יקר. יש להקפיד להרכיב אותו כהלכה ובוודאי שלא לאבדו. מסירת רסן ו/או רצועה חדשים כרוכים בתשלום.

להורדת הוראות לשימוש ברסן

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

ימים א' – ה' :  09:00 – 20:00

יום ו' – 09:00 – 14:00

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג