הוראות להיגיינה אוראלית​

הוראות צחצוח שיניים

הדבר הכי חשוב במהלך טיפול יישור שיניים לקבלת תוצאות מצויינות הוא צחצוח השיניים והחניכיים.

יש לצחצח שיניים לפחות פעמיים ביום (רצוי שלוש!) ובמיוחד להקפיד על הצחצוח לפני השינה.

למשך הצחצוח חשיבות רבה, אך גם לטכניקת הצחצוח (שאלו אותי במרפאה כיצד).

שימו לב לנקודות הבאות:

  1. יש לצחצח במשך 2-3 דק' בכל פעם. אי שמירה על היגיינת הפה עלולה לגרום לכתמים ואף לחורים בשיניים ולדלקות חניכיים.
  2. את ה"גשר" יש לנקות במברשת ייעודית (אראה לכם במרפאה על איזו אני ממליץ). בעזרת המברשת, יש להקפיד לנקות את משטחי השן שמסביב ל"קוביות" ובמיוחד את משטחי השן שבין ה"קוביות" לחניכיים.
  3. אני ממליץ להשתמש גם בחוט דנטלי. כן כן! אפשר להשתמש בחוט דנטלי במהלך טיפול באמצעות "גשר"! אממה? צריך חוט מיוחד… שאלו אותי על כך במרפאה ואראה לכם באיזה חוט להשתמש בכיצד.
  4. כמובן שיש לצחצח באמצעות משחת שיניים המכילה פלואוריד (לילדים אני ממליץ להשתמש במשחות שיניים המותאמות לגילם ובעלות ריכוזי פלואוריד מופחתים). מומלץ כמובן גם להוסיף שטיפות פה יומיות המכילות פלואוריד. זכרו לא לשטוף את הפה במים לאחר השימוש בשטיפת הפה.
  5. במהלך הטיפול יש לבקר אצל השיננית אחת לחצי שנה על מנת לסלק מצבורי אבנית שלא ניתנים להסרה בצחצוח. למטופלים שלהם הצטברות אבנית "מהירה" אני ממליץ לבקר אצל השיננית כל 4 או אפילו 3 חודשים!

​חשוב לדעת! חוסר הקפדה על הגיינה אוראלית סבירה במהלך הטיפול האורתודונטי עלולה להוות סיבה להפסקת הטיפול בטרם עת. אנא הקפידו על כך.

להורדת הוראות לשמירה על היגיינה אורלית

יישור שיניים בקשתיות שקופות (invisalign)
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג