יישור שיניים – כבר מזמן לא (רק) לילדים!

פלטות שקופות ליישור שיניים

סיבות שאנשים פונים ליישור שיניים, נתונים ועוד

אולי שמעתם ואולי עוד לא… אבל יישור שיניים הוא כבר מזמן לא נחלתם של הילדים!

יותר ויותר מבוגרים (לענייננו – בני 18 ומעלה) פונים לטיפולים אורתודונטיים –

חלקם לא עברו יישור שיניים מעולם והחליטו שהגיעה העת…

חלקם עברו יישור שיניים כמתבגרים וכעת רוצים לשפר את המראה ב"סיבוב" קצר נוסף…

וחלקם זקוקים ליישור השיניים כחלק מטיפולי שיניים אחרים נלווים.

זה טרנד שהולך ומתגבר – לא רק בארץ, אלא בכל העולם! האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה מצא בסקר שנערך לפני מספר שנים ש-50% מהמטופלים ביישור שיניים הם מעל גיל 18! נתון מדהים לכל הדעות שרק הולך ומתעצם! לתחושתי, בארץ המספרים קצת יותר נמוכים אבל אין ספק שעוד ילכו ויעלו…

ניסיתי לחשוב מה גרם לתופעת יישור שיניים למבוגרים להתרחב בשנים האחרונות - הנה מספר נקודות:

1. אני חושב שהסיבה העיקרית לגידול במספר המטופלים ליישור שיניים נעוצה בפיתוח ושיפור של שיטות ומכשירים אסתטיים מאד ליישור שיניים כדוגמת סמכים (קוביות) לבנים/שקופים ואפילו מכשירים שהם כמעט בלתי נראים – כדוגמת סמכים פנימיים (לינגואליים) וקשתיות שקופות (כדוגמת אינויזליין Invisalign). המכשור הזה מקובל יותר בעיני אוכלוסיית המטופלים הבוגרת וכך יוצא שיותר ויותר מהם בוחרים לעבור יישור שיניים.

2. המודעות לבריאות השיניים, החניכיים והאסתטיקה של האוכלוסיה גדולה באופן משמעותי ביחס לשנים קודמות ולכן גם כאשר קיימת למשל צפיפות שיניים קלה בלסת התחתונה (תופעה שכיחה מאד באוכלוסיית המטופלים הבוגרים, שגם מחמירה עם הגיל), יותר ויותר מטופלים יחליטו לחפש פתרון לעניין.

3. עלות הטיפולים ביחס ליוקר המחיה ירדה באופן משמעותי בשנים האחרונות ואם נוסיף למשוואה את ההנחות הניתנות עבור טיפולים במסגרות של ביטוחים משלימים/קופות החולים – אנו עדים לכך שיותר ויותר אנשים יכולים להרשות לעצמם יישור שיניים ויתרה מכך, באמצעות מכשור אסתטי ומתקדם.

4. בואו נודה על האמת – החברה שלנו הופכת יותר ויותר לחברה שמקדשת את היופי והאסתטיקה. אנשים (ולא רק נשים) משפרים את המראה של חלקי הגוף השונים, והשיניים הם חלק בלתי נפרד מהטרנד הכללי.

אז אם חשבתם ש"פספסתם את הרכבת" של יישור שיניים – תחשבו שוב! היא עדיין בתחנה, ממתינה לכם והיא יכולה להציע לכם נסיעה כיפית ומהנה! 🙂

יישור שיניים אינויזליין Invisalign
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג