הוראות לאחר הדבקת סמכים נסתרים (Lingual)

סמכים לינגואליים

סמכים לינגואליים הם סמכים המודבקים מהחלק הפנימי של השיניים (הפונה ללשון/לחך).

הנה כמה פרטים שחשוב לדעת:

  1. ​מכיוון שהקוביות פונות לכיוון הלשון, בימים הראשונים יהיה גירוי ללשון שעלול להכאיב ברמות חומרה שונות.
  2. ​יש לזכור שהשיניים הקדמיות התחתונות באות במגע עם הסמכים הקדמיים של השיניים העליונות ולכן קרוב לוודאי שתרגישו כי "אין מגעים" באזור השיניים האחוריות. עניין זה הוא מכוון מראש והינו חלק מן הטיפול. עם התקדמות הטיפול, הסגירה תחזור למצבה התקין.
  3. עד אשר הלשון תסתגל לקוביות הפונות אליה, ייתכנו קשיים בדיבור. יש תקופת הסתגלות שנעה בין שבוע לשלושה שבועות בה תלמדו בהדרגה לדבר עם המכשור.
  4. יש לבצע נקיון יסודי של משטחי השן שבסמוך ומסביב לקוביות. יש להשקיע בצחצוח שעלול לארוך בין 3-5 דק' בכל פעם.מומלץ להשלים את פעולת הצחצוח בעזרת שטיפות פה המכילות פלואוריד.
  5. ​יש לבקר אצל רופא השיניים והשיננית אחת ל-6 חודשים.
  6. במידה וקיימים כאבים/חלקים השורטים את הלשון, ניתן להשתמש בשעווה שסיפקתי לכם במרפאה – שעווה מיועדת להקלה על ההסתגלות למכשור החדש. הלשון עלולה להיפצע עקב נוכחות הסמכים. לפיכך מומלץ לשים גוש קטן משעווה על גבי הסמך. השעווה נשטפת מעצמה ואינה מזיקה גם אם בולעים אותה.

להורדת הוראות לאחר הדבקת סמכים נסתרים

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג