אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

עולם האורטודנטיה

המודעות לחשיבותו של טיפול אורטודנטי עלתה מאוד בשנים האחרונות. אמנם המראה של ילדים ובעיקר בני נוער עם גשר קוביות מתכת אינו חדש וכבר שנים שטיפול זה מוכר, אך אם בעבר רק כמחצית מבני הנוער עברו את הטיפול, היום עוברים אותו כמעט כולם. יותר מכך, היום רבים שלא עברו את הטיפול בגיל הנעורים עוברים אותו היום בתור מבוגרים. בהתאם לכך ישנה גם התפתחות ושיטות טיפול מתקדמות והתחום לא קופא אלא יש בו תנועה והתקדמות. חשיבותו של טיפול מעולה גרמה לאנשים לא להתפשר ולחפש אורטודנט מומחה אשר אצלו הם או ילדיהם יעברו את הטיפול. טיפול אורטודנטי הוא טיפול מתמשך שצריך להיות מדויק ולכן כדאי לבחור אורטודנט מומחה גם אם הטיפול מעט יקר יותר.

איך בוחרים אורטודנט מומחה

בכל תחום בו אתם זקוקים לבעל מקצוע כנראה שתבדקו מיהו אותו בעל מקצוע אליו תפנו, מהו הרקע והניסיון שלו, האם יש עליו המלצות. אם הדבר נכון בפניה לחשמלאי או אינסטלטור, אין ספק שהדבר חייב להיות כאשר מדובר על רופא אשר הידע, המיומנות והמומחיות שלו בתחום הם קריטיים להצלחת הטיפול ובלעדיהם יכולים גם להגרם נזקים בריאותיים. כאשר אתם מחפשים אורטודנט, וודאו שזהו מומחה אורטודנטיה אשר עבר את ההסמכה וההכשרה המלאה לעסוק בתחום זה בתוך רפואת השיניים. מעבר להכשרתו כרופא שיניים עובר האורטודנט הכשרה ממושכת נוספת והתמחות. כדאי לחפש המלצות. כאמור לרוב בני הנוער יש בשלב כזה או אחר גשר  כך שתוכלו לקבל המלצות מחברים או משפחה. כדאי לבדוק מהן שיטות הטיפול בהן מומחה האורטודנט. מומחיות בשיטות מתקדמות היא כמובן יתרון.

שיטות שונות ליישור שיניים

כאמור, היום יש שיטות טיפול שונות ליישור שיניים. אורטודנט אמור להיות מיומן בכל השיטות. שיטת האינויזליין: הקשתיות השקופות נחשבת לשיטה מתקדמת המקלה מאוד על חייו של המטופל. היא ממוקדת ומותאמת היטב לא רק לכל מטופל אלא גם לכל שלב במהלך הטיפול. הקשתיות מתוכננות ונבנות לכל שלב בעזרת הדמיות ממוחשבות. במיוחד אם אתם מבוגרים שרוצים לעבור כעת טיפול אורטודנטי, חפשו אורטודנט גם בשיטת טיפול זו שמתאימה יותר לשגרת חייו של אדם מבוגר.

ד"ר עומר פלייסיג הוא אורטודנט אשר קיבל הכשרה והסמכה מלאה באוניברסיטה העברית. הוא מטפל בילדים ומבוגרים בשיטות טיפול מתקדמות. מוזמנים ליצור קשר.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

ניווט מהיר:
פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

ימים א' – ה' :  09:00 – 20:00

יום ו' – 09:00 – 14:00

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג