מה זה אורטודנט

אורתודנט או אורתודונט?

מדריך קצר וקולע – אורתודנטיה

מהו אורתודנט?

אורתודנט הוא מומחה לרפואת שיניים המתמקד ביישור ומיקום השיניים והלסתות. יישור שיניים הוא ענף ברפואת שיניים העוסק באבחון, מניעה וטיפול של סתימות (נשיכות לא תקינות), העלולות לנבוע מאי סדירות בשיניים, מצפיפות יתר או אי התאמות בלסת. אורתודנטים משתמשים בפלטה, מיישרים שקופים ומכשירים יישור שיניים אחרים כדי לתקן בעיות אלו ולעזור למטופלים להשיג נשיכה בריאה ופונקציונלית.

אורתודנט הוא רופא שיניים

חשוב לציין שכל האורתודנטים הם רופאי שיניים, אך לא כל רופאי השיניים הם אורתודנטים. לאחר סיום לימודי רפואת שיניים, על רופאי שיניים המעוניינים להתמחות ביישור שיניים לעבור הכשרה והשכלה נוספת בתחום. זה כולל השלמת תוכנית תושבות, שאורכה יכול לנוע בין שנתיים לשלוש שנים. לאחר שסיימו את הכשרתם, אורתודנטים מוסמכים לאבחן ולטפל במגוון רחב של בעיות יישור שיניים.

אורתודנט כללי מושלם

אורתודנט כללי מושלם הוא בעל ידע וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של בעיות יישור שיניים. יש להם את הכישורים והמומחיות הדרושים לאבחון ולפתח תוכניות טיפול מותאמות אישית למטופלים בכל הגילאים. אורתודנט כללי מסוגל לטפל במגוון של בעיות, כולל שיניים צפופות או עקומות, עקיצות יתר, נשיכות יתר והנשיכות צולבות.

אורתודנט מומחה כללי

אורתודנט מומחה כללי הוא אורתודנט בעל מגוון רחב של ניסיון וידע ביישור שיניים. הם מסוגלים לאבחן ולטפל בבעיות יישור שיניים רבות ושונות, ויש להם ניסיון בעבודה עם מטופלים בכל הגילאים. אורתודנטים מומחים כלליים מסוגלים לפתח תכניות טיפול מותאמות אישית הנותנות מענה לצרכים ולמטרות הייחודיות של כל מטופל.

אורתודנט מומחה כללית סמייל

כללית סמייל היא רשת מרפאות שיניים בישראל המציעה מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, לרבות טיפול אורתודונטי. אורתודנט מומחה כללית סמייל הינו אורתודנט בעל ניסיון ומומחיות בעבודה עם מטופלים המכוסים בקופת חולים כללית. הם מסוגלים להעניק טיפול יישור שיניים איכותי למטופלים תוך כדי עבודה במסגרת רשת כללית.

אורתודנט מומחה בצפון

אורתודנט מומחה בצפון הוא אורתודנט המטפל באזור הצפון בישראל. יש להם ידע וניסיון רב בטיפול במגוון רחב של בעיות יישור שיניים, ויש להם ניסיון בעבודה עם מטופלים בכל הגילאים. אורתודנט מומחה בצפון מסוגל לפתח תכניות טיפול מותאמות אישית הנותנות מענה לצרכים ולמטרות הייחודיות של כל מטופל.

אורתודנט מומחה בקריות 

קריות היא עיר בישראל שיש בה מספר מרפאות שיניים ושיטות יישור שיניים. אורתודנט מומחה בקרית הוא אורתודנט המטפל בעיר זו. יש להם ניסיון ומומחיות בעבודה עם מטופלים המתגוררים בקרית והסביבה, והם מסוגלים להעניק טיפול אורתודונטי איכותי למטופלים אלו.

אורתודנט מומחה תל אביב

תל אביב היא עיר גדולה בישראל שיש בה מספר מרפאות שיניים ומרפאות יישור שיניים. אורתודנט מומחה בתל אביב הוא אורתודנט המטפל בעיר זו. יש להם ניסיון ומומחיות בעבודה עם מטופלים המתגוררים בתל אביב והסביבה, והם מסוגלים להעניק טיפול אורתודונטי איכותי למטופלים אלו.

אורתודנט מומחה לילדים

אורתודנט מומחה לילדים הוא אורתודנט המתמחה בטיפול בבעיות יישור שיניים בילדים. יש להם ניסיון ומומחיות בעבודה עם ילדים בכל הגילאים, והם מסוגלים לפתח תוכניות טיפול מותאמות אישית שמתאימות לכל אחד.

אבל איך בוחרים אורתודונט?

אורתודנט / אורתודונט ישראל

אודות ד''ר עומר פלייסיג- אורתודונט מומחה ליישור שיניים

אורתודנט מומחה לילדים

אורתודנט מומחה לילדים הוא אורתודנט המתמחה בטיפול בבעיות יישור שיניים בילדים. לילדים יש צרכים יישור שיניים ייחודיים והם זקוקים לטיפול מיוחד. ליישור שיניים מומחה לילדים יש את הניסיון והמומחיות הדרושים לאבחון ולטפל במגוון רחב של בעיות יישור שיניים בילדים, לרבות שיניים צפופות או עקומות, עקיצות יתר, נשיכות יתר והנשיכות צולבות. הם גם מסוגלים לזהות בעיות יישור שיניים פוטנציאליות בשלב מוקדם ולנקוט צעדים כדי למנוע מהן להחמיר.

אורתודנט כללית סמייל באר שבע

באר שבע היא עיר בישראל שיש בה מספר מרפאות שיניים ומרפאות יישור שיניים. כללית סמייל היא רשת מרפאות שיניים בישראל המציעה מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, לרבות טיפול אורתודונטי. אורתודנט כללית סמייל באר שבע הוא אורתודנט המטפל בבאר שבע ומהווה חלק מרשת כללית. יש להם ניסיון ומומחיות במתן טיפול אורתודונטי איכותי למטופלים המכוסים בקופת חולים כללית.

יישור שיניים ויקיפדיה

ויקיפדיה היא אנציקלופדיה מקוונת פופולרית המכילה מידע על מגוון רחב של נושאים, כולל יישור שיניים. עמוד ויקיפדיה יישור שיניים מספק סקירה כללית של ההיסטוריה של יישור שיניים, כמו גם מידע על סוגי המכשירים השונים של יישור שיניים המשמשים לטיפול בבעיות יישור שיניים. העמוד דן גם בטיפולי יישור שיניים שונים הקיימים, לרבות פלטות מסורתיות, מיישרים שקופים ופלטה לשונית.

בחירת אורתודנט

בחירת אורתודנט היא החלטה חשובה שאין להקל בה ראש. טיפול יישור שיניים יכול להיות מחויבות לטווח ארוך, לכן חשוב לבחור אורתודנט שאתם מרגישים איתו בנוח ושיש לו את הניסיון והמומחיות הדרושים כדי לספק טיפול איכותי. בעת בחירת אורתודנט, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון:

ניסיון ומומחיות: חפשו אורתודנט בעל ניסיון ומומחיות רב בטיפול בבעיות יישור שיניים. הם צריכים להיות בעלי רקורד חזק של הצלחה ולהיות מסוגלים לספק הפניות ממטופלים מרוצים.

מיקום ונוחות: קחו בחשבון את מיקום התרגול האורתודונטי והאם נוח לכם להגיע אליו. כדאי גם לשקול האם התרגול מציע זמני פגישות גמישים והאם יש להם אזור המתנה נוח.

עלות וביטוח: טיפול יישור שיניים עלול להיות יקר ולכן חשוב לבחור אורתודנט שקוף לגבי שכר הטרחה ומציע אפשרויות תשלום גמישות. כדאי גם לשקול האם האורתודנט מקבל את ביטוח השיניים שלך או שהוא מציע אפשרויות מימון.

תקשורת וקרבה: חשוב לבחור אורתודנט שאתה מרגיש בנוח לדבר איתו ושיקשיב לחששות שלך. חפש אורתודנט שייקח את הזמן להסביר את אפשרויות הטיפול שלך ואשר מוכן לענות על כל שאלה שיש לך.

לסיכום, אורתודנט הוא מומחה לרפואת שיניים המתמחה באבחון, מניעה וטיפול בפגמים. אורתודנטים משתמשים בפלטה, מיישרים שקופים ומכשירים יישור שיניים אחרים כדי לתקן בעיות אלו ולעזור למטופלים להשיג נשיכה בריאה ופונקציונלית. בעת בחירת אורתודנט, חשוב לקחת בחשבון את הניסיון, המיקום, העלות וכישורי התקשורת שלו כדי להבטיח שתקבל טיפול באיכות גבוהה. בין אם אתה זקוק לאורתודנט כללי, אורתודנט מומחה או אורתודנט ילדים, ישנם אנשי מקצוע מוסמכים רבים זמינים שיכולים לספק את הטיפול שאתה צריך.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג