יישור שיניים – אורתודנט מומחה זה חובה

הפיתרון האסתטי לצפיפות שיניים

השיניים שלנו (ביחד עם העיניים) הן הדבר הראשון עליו מסתכלת הסביבה. זה הרושם הראשוני שאנחנו מותירים על המתבונן בנו בשעת דיבור, חיוך, אכילה וכדו'. לכן, ברור שאחת התלונות הנפוצות של מטופלים במרפאות שיניים היא שיניים לא ישרות ובמיוחד צפיפות בשיניים התחתונות.

ראשית, כדאי לדעת שצפיפות בשיניים היא תופעה שקורית אצל כל אחד, כל הזמן ובאופן טבעי כחלק מתהליך ההזדקנות של הפה ומשכך זו תופעה שהולכת ומחמירה עם השנים (ממש כמו קמטים בעור).

כאשר הצפיפות היא ברמה קלה-בינונית, ניתן להסתפק ביישור שיניים בלבד אך כאשר מדובר בצפיפות חמורה, תידרש לעיתים קרובות עקירה של אחת השיניים (או יותר) ומכאן החשיבות לטפל בצפיפות שיניים בשלב מוקדם.

בניגוד ליישור השיניים הוותיק והקונבנציונלי באמצעות גשר מתכתי, אחת הדרכים היעילות והמהירות כיום לטיפול בצפיפות ויישור שיניים היא שיטת אינויזליין Invisalign ליישור שיניים בקשתיות שקופות. בשיטה זו, אין אלמנטים מתכתיים המודבקים לשיניים ולכך מספר יתרונות: ניתן לשמור על הגיינה אוראלית בצורה קלה יותר, אין פציעה לרקמות הפה כתוצאה מחיכוך עם המתכת ואין עזרות ראשונות כאשר משהו התנתק מהשן או דוקר את הלחי. יתרונות אלה מתבטאים בשכיחות נמוכה יותר של דלקות חניכיים, נוחות גדולה יותר למטופל.ת ויעילות גבוהה של המכשור.

בשיטה זו, המטופל.ת מקבל.ת סדרה של קשתיות שקופות (פלטות) המותאמות בדיוק מקסימלי לשיניים שלו.ה (ממש כמו טביעת אצבע הייחודית לכל אדם) אותן יש להרכיב במשך 22 שעות ביממה ולעבור לקשתית הבאה כל 7-14 יום. בצורה זו, כל קשתית מפעילה כוחות עדינים על השיניים ומזיזה אותן מעט, כך שעל פני סדרת קשתיות שלמה השיניים הולכות ומתיישרות בהדרגה.

את האורתודנט פוגשים בממוצע אחת לחודשיים לצורך ביקורות וביצוע פעולות משלימות עד אשר מגיעים לתוצאה הרצויה!

הקשתיות השקופות אינן בלתי נראות אך הן שקופות ומאד אסתטיות וכמעט שלא ניתן להבחין בהן. בנוסף, הן לא מגבילות את המטופל.ת כמעט בכלל! ניתן לבצע איתן פעילות ספורטיבית, להשתתף בחיי, לקיים פגישות עבודה וכו'.

מחקרים בתחום הראו גם שיישור שיניים בקשתיות שקופות הוא גם פחות כואב ויותר עדין לשיניים ביחס לסמכים הקונבנציונליים.

אז אם אתם מחפשים פתרון נוח, יעיל ואסתטי ליישור השיניים שלכם, צרו עימי קשר עוד היום ונתאם לכם פגישת ייעוץ ליישור שיניים בקשתיות שקופות, הכוללת סריקה והדמיה של השיניים והחיוך.

הכותב:

ד"ר עומר פלייסיג D.M.D, Ph.D, M.Sc, מומחה ליישור שיניים ולסתות

בעל נסיון עשיר ביישור שיניים בקשתיות של מעל 1000 מטופלים

בעל דירוג Diamond-APEX הוא הדירוג הגבוה ביותר בתחום הניתן לאורתודונטים שהם ב-  TOP 1% בעולם!

אורתודנט עומר פלייסיג
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג