אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

אורטודנט מודיעין

אין ספק, שיניים הן נושא רגיש אצל כולנו. כבר צמיחת השיניים הראשונות זכורה להורים רבים כתקופה של לילות בלי שינה ולאורך כל החיים השיניים הן אישיו, דורשות טיפולים והתעסקות רבים ביחס לאיברים אחרים בגוף מגיל ינקות ועד זקנה. אחד הנושאים שבעבר טאטאו מתחת לשטיח והיום מבינים את חשיבותו הרבה הוא נושא יישור שיניים או אורטודנטיה. היום כבר ידוע ששיניים ישרות אינן רק קשורות לפן האסתטי אלא יש לכך חשיבות רבה ללעיסה ועיכול אוכל, לשמירה על בריאות השיניים, ושיניים ולסת עם מבנה תקין חשובות גם לדיבור ולתחושה כללית של אדם. לכן, כמעט כל אחד פונה היום בשלב כזה או אחר לאורטודנט. אם אתם מחפשים בגוגל אורטודנט מודיעין תוכלו לראות לא מעט שמות. חשוב כמובן לבחור אורטודנט בעל ניסיון והכשרה רשמית בתחום.

אורטודנט מודיעין לכל סוג טיפול שתבחרו

עם העליה במודעות לחשיבות הטיפול האורטודנטי, פותחו שיטות חדשות ומתקדמות יותר. אמנם עדיין השיטה המוכרת היא טיפול באמצעות סמכים (קוביות מתכת) אך ישנן אפשרויות מתקדמות יותר כמו קשתיות שקופות (אינויזליין), קשתיות נשלפות אשר מוחלפות מדי מספר שבועות בהתאם להתקדמות הטיפול. היום סמכים יכולים אף הם להיות שקופים במקום סמכי מתכת וישנה גם שיטה בה החוט האורטודנטי עובר על צידן הפנימי של השיניים. כאשר מחפשים אורטודנט מודיעין או בכל מקום אחר חשוב לבדוק שהוא מתמחה בסוגים שונים של טיפולים כך שיש לכם מספר אפשרויות לבחירתכם ויש לו את כל האמצעים וכמובן גם הידע והניסיון בשיטת הטיפול המתאימה לכם (וכמובן למצב השיניים).

כל אורטודנט הוא רופא שיניים אך לא להיפך

בבחירת אורטודנט מודיעין ובכלל חשוב מאוד לוודא שאותו רופא הוא אכן אורטודנט שקיבל את ההסמכה הרשמית לעסוק באורטודנטיה. אורטודנטיה היא מסלול הכשרה לא קצר בו האורטודנטים עוברים מעבר ללימודים גם התמחות בתחום זה. לכן, כדאי לוודא את העניין. ממש כפי שכל כירורג יכול לעסוק ברפואה פנימית אך לא להיפך, כך כל אורטודנט הוא רופא שיניים, אך לחלוטין לא כל רופא שיניים הוא אורטודנט. חשוב לוודא זאת לגבי האורטודנט אליו חשבתם לפנות וכדאי גם לקבל עליו המלצות.

ד"ר עומר פלייסיג הוא אורטודנט מוסמך  ובעל ניסיון רב שגם מרצה בתחום. המרפאה של ד"ר פלייסיג מצוידת במכשור המתקדם ביותר. מוזמנים ליצור קשר

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
אורטודנט מומחה ליישור שיניים בטכנולוגיית אינויזליין Invisalign

ד"ר עומר פלייסיג – אורתודונט מומחה ליישור שיניים.
הטיפולים במרפאת השיניים במודיעין נעשים תוך כדי שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומלווים על ידי צוות מרפאה מקצועי ומיומן לאורך כל הטיפול ולאחריו.
מבין טיפולי המרפאה, יישור שיניים לילדים, יישור שיניים למבוגרים, הלבנת שיניים, קיבועים קבועים ונשלפים כאשר שיטת הדגל היא יישור שיניים באמצעות הקשתיות השקופות של אינויזליין (Invisalign)
ד"ר עומר פלייסיג, חבר מן המניין באגודה האורתודונטית בישראל (IOS), חבר האיגוד האמריקאי לאורתודונטיה (AAO), חבר האיגוד האירופאי לאורתודנטיה (EOS) וחבר בפדרציה העולמית

ניווט מהיר:
פרטי התקשרות:
שעות עבודה:

ימים א' – ה' :  09:00 – 20:00

יום ו' – 09:00 – 14:00

© כל הזכויות שמורות  לדר' עומר פלייסיג